slide-09373d7

تعمیر پکیج در کرج و کلیه مناطق استان البرز توسط تعمیرکاران حرفه ای پکیج کار ایران دما

تعمیر کاران حرفه ای و مجرب پکیج در مجموعه معتبر ایران دما با شناخت و تجربه ای که در مورد تعمیر انواع پکیج دیواری و زمینی دارند،
پکیج شما را در کوتاهترین زمان عیب یابی و رفع عیب می کنند.
تعمیر و سرویس پکیج✅

کرج و مناطق حومه کرج

قیمت تعمیر پکیج

نرخ اتحادیه + تخفیف ویژه

مشاوره خرید پکیج

رایگان شبانه روزی

اجرای صفر تا صد

تاسیسات ساختمان

با ایران دما، همیشه در دمای مطلوب باشید! 🔥
🏡 سایت ایران دما - حرفه‌ای در اجرای سیستم گرمایش و سرمایش 🏡
🌟 آیا به دنبال یک منبع معتبر برای خرید پکیج گرمایشی، قطعات و لوازم نصب پکیج، و حتی خدمات تعمیر و سرویس دوره‌ای برای پکیج خود هستید؟ 🔥 ایران دما به عنوان یکی از سایت‌های برتر در حوزه گرمایش و سرمایش با سابقه‌ای قابل اعتماد، به شما کمک می‌کند تا نیازهای گرمایش خود را به بهترین شکل ممکن برآورده کنید. 🔧 در ایران دما، ما به ارائه محصولات با کیفیت و متنوع از پکیج‌های گرمایشی معتبر و تایید شده متمایز می‌شویم. علاوه بر این، تمامی قطعات و لوازم نصب پکیج نیز در اختیار شما قرار دارد، تا نصب پکیج‌های خود را با اطمینان انجام دهید. 🔨 در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به تعمیر پکیج خود، تیم ما در کرج و کلیه مناطق استان البرز، آماده به اعزام فوری تعمیرکار پکیج شبانه روزی می‌باشد. تعمیرات تخصصی و کارآمد تیم ما به شما اطمینان می‌دهد که گرمایش خانه‌تان همیشه در وضعیت عالی قرار دارد.

📦 با ایران دما، شما علاوه بر خدمات با کیفیت، از گارانتی اصالت کالای تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیر و سرویس انواع پکیج بهره‌مند خواهید شد. همچنین با ارائه فاکتور رسمی در تمام مراحل خرید و خدمات ارائه شده همراه شما هستیم 🌐 به ایران دما بپیوندید و به راحتی و با اطمینان از گرمایش و سرمایش خانه‌تان لذت ببرید. برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات، به سایت ما مراجعه کنید. ایران دما همیشه در کنار شماست! 🌐

خدمات ما در مجموعه ایران دما شامل:

دسترسی سریع به مطالب

تعمیر تخصصی پکیج در کرج

شناخت کد خطای پکیج دیواری، مرحله اول در تعمیر انواع پکیج‌های دیواری

در صورتیکه پکیج خاموش شد چه کاری باید انجام داد؟

اصلی ترین دلیل خاموشی پکیج دیواری چیست؟

هوا گیری پکیج چگونه انجام میشود؟

اهمیت به موقع اسید شویی پکیج دیواری

طریقه تبدیل حالت زمستانی به تابستانی در پکیج دیواری

هزینه تعمیر پکیج در کرج 

تعمیر پکیج بهتر است یا تعویض آن؟

سرویس پکیج در کرج شامل چه مواردی می باشد

رسوب‌ زدایی پکیج دیواری چه زمانی باید انجام بگیرد؟

عیب یابی پکیج و برطرف کردن مشکلات آن

سرویس دوره ای پکیج چه موقع بهتر است انجام شود؟

چه زمانی به تعمیرکار تخصصی پکیج در کرج نیاز پیدا می‌کنیم؟

در خدمات تعمیر پکیج توسط تعمیرکاران مجرب ایران دما چه مواردی بررسی می‌شود؟

رایج ترین مشکلات پکیج دیواری شامل چه مواردی است و چگونه می توان آن را برطرف کرد؟

مهمترین اقدامات در زمان کار نکردن پکیج تا قبل از رسیدن تعمیر کار پکیج 

چرا برای عیب یابی پکیج های خود از تعمیرکاران متخصص مجموعه ایران دما کمک بگیریم؟

تعمیر تخصصی پکیج در کرج :

پکیج‌ها به علت کارکرد بسیار و همچنین املاح موجود در آب شهری، ممکن است بعد از مدتی دچار رسوب شوند. به همین دلیل باید به صورت دوره‌ ای و به موقع اقدام به تعمیرپکیج و سرویس پکیج و رسوب‌ گیری پکیج نمایید.

به صورت کلی بهتر است هر شش ماه یکبار سرویس پکیج انجام شود، این کار موجب افزایش عمر پکیج شما می‌شود و از خرابی‌های جدی پکیج در آینده پیشگیری می‌کند.

تعمیر-پکیج-با-تعمیر-کاران-مجرب-ایران-دما
شناخت کد خطای پکیج دیواری، مرحله اول در تعمیر انواع پکیج‌های دیواری :

کد خطای پکیج دیواری، به مجموعه‌ای از علائمی اطلاق می‌شود که توسط برد الکترونیکی دستگاه نمایش داده می‌شود تا مشکل دستگاه را تشخیص دهد. برد الکترونیکی پکیج دیواری، به عنوان مغز دستگاه، عملکرد تمامی بخش‌های پکیج را نظارت می‌کند. این نظارت توسط حسگرهایی که در بخش‌های مختلف پکیج قرار دارند، صورت می‌گیرد و هنگامی که در یکی از بخش‌های پکیج مشکلی به وجود می‌آید، برد کنترل توسط این حسگرها تشخیص داده می‌شود. برای اطلاع رسانی به کاربر که عیب موردنظر در کدام بخش قرار دارد، اگر پکیج دیجیتالی باشد، با مشخص کردن حروف و اعداد لاتین روی صفحه نمایش، و اگر پکیج آنالوگ باشد، با چشمک زدن برخی از چراغ‌ها به کاربر اعلام می‌شود.

شناخت کد خطای پکیج دیواری، مرحله اول در تعمیر انواع پکیج‌های دیواری است. با شناسایی کد خطا، می‌توانید مشکل دقیق را تعیین و با شروع فرایند عیب‌یابی، برای رفع آن اقدام کنید.

پس از شناسایی کد خطا، می‌توانید برای رفع مشکل اقدام کنید. در برخی موارد، مشکل ممکن است کوچک باشد و با تنظیم مجدد دستگاه قابل رفع باشد. در موارد دیگر، ممکن است مشکل پیچیده‌تر باشد و نیاز به عیب‌یابی پیشرفته داشته باشد.

در مورد پکیج ایران رادیاتور هم این موضوع صادق است که عیب یابی در مدل دیجیتال این پکیج راحت‌تر است و کد خطا با اعداد لاتین کنار حرف E نمایش داده می‌شود. اما در مدل آنالوگ هم با بررسی چراغ‌های روی پانل می‌توان به عیب یابی پرداخت. برای هر پکیج دیواری، بهتر است قبل از هرگونه تلاش در رفع عیب، دستورالعمل های عیب یابی مربوط به آن پکیج را به دقت مطالعه کرده و در صورت نیاز با تکنسین مجرب مشورت کنید

در صورتیکه پکیج خاموش شد چه کاری باید انجام داد؟

تعمیر پکیج خاموش شده می‌تواند بسته به علت خرابی و وضعیت دقیق پکیج، کارهای مختلفی را شامل شود. در ادامه به چند مورد کلیدی اشاره می‌شود که ممکن است بتواند به رفع مشکل کمک کند:

 1. چک کردن فشار بار پکیج: ابتدا باید فشار بار پکیج را چک کرد و مطمئن شد که به میزان لازم است. برای این کار، باید شیر پرکن پکیج را که در قسمت زیرین دستگاه نصب شده است، باز کرده و فشار بار را با مشاهده عقربه‌ی مربوطه، بررسی کرد. اگر فشار بار کافی نیست، باید شیر پرکن را باز کرد تا فشار بار روی 1/5 بیاید.
 2. بررسی وضعیت شیرها: سپس باید مطمئن شد که همه شیرهای ورودی گاز و شیرهای زیر پکیج در وضعیت باز قرار دارند و دسته شیر در امتداد شیر است. اگر شیری بسته باشد، باید آن را باز کرد.
 3. چک کردن برق: پریز برق ورودی را با فازمتر بررسی کنید و مطمئن شوید برق دارد.
 4. بررسی شیرهای رادیاتور: در زمستان، باید از باز بودن شیرهای بالا و پایین رادیاتورها اطمینان حاصل کنید.
 5. ریست دودکش: اگر پکیج در بالکن نصب شده است، باید یک بار دودکش را از روی پکیج برداشته و ریست کنید. همچنین، دریچه‌های پلاستیکی اطراف دودکش را باز کنید.
 6. بررسی نافی پرکن: اگر با باز کردن شیر پرکن عقربه فشار بار هیچ تغییری نکرد، نافی پرکن رسوب گرفته است و باید با یک آچار تخت شماره 13 یا 14 اقدام به باز کردن شیر پرکن کنید. شماره آچار مورد نیاز برای باز کردن شیر پرکن ممکن است بستگی به نوع پکیج داشته باشد، اما معمولاً از آچار تخت با قطر 13 یا 14 می‌توان برای باز کردن شیر پرکن استفاده کرد. پس از باز کردن شیر پرکن، می‌توانید با استفاده از یک سیم مفتول رسوبات و نفوذات را از داخل شیر پرکن تخلیه کنید. بعد شیر پرکن را ببندید و شیر ورودی آب سرد را مجدد باز کنید.
اصلی ترین دلیل خاموشی پکیج دیواری چیست؟

پکیج دیواری یکی از انواع محبوب تجهیزات گرمایشی در خانه‌ها و ساختمان‌هاست که به عنوان یک سیستم گرمایش و یا هم‌زمان گرمایش و سرمایش کار می‌کند. با این حال، در برخی موارد، پکیج دیواری ممکن است به دلایل مختلف خاموش شود. یکی از دلایل مهمی که می‌تواند باعث خاموشی پکیج دیواری شود، کاهش بار فشار پکیج است.

بار فشار در پکیج دیواری به عنوان فشار آب که ورودی پکیج وارد می‌شود، تعریف می‌شود. در صورتی که بار فشار پکیج بیش از حد بالا باشد، ممکن است پکیج دیواری به دلیل بار فشار زیاد خاموش شود. علاوه بر این، کاهش بار فشار همچنین می‌تواند به دلیل علل دیگری همچون خرابی پمپ، ناصحیح بودن نصب پکیج، ناهماهنگی در سیستم گرمایش و سرمایش و یا تنظیمات نادرست در پکیج دیواری رخ دهد.

در صورتی که بار فشار پکیج دیواری به دلیل علل دیگری به جز خرابی پکیج کاهش یابد، ممکن است با تعویض قطعات خراب یا تنظیمات پکیج، مشکل رفع شود. در مواردی که خرابی پکیج دیواری باعث کاهش بار فشار می‌شود، تعمیر یا تعویض پکیج دیواری ضروری است.

بنابراین، برای جلوگیری از خاموشی پکیج دیواری به دلیل کاهش بار فشار، نصب و تنظیم صحیح پکیج و نظارت بر بار فشار آب ورودی به پکیج ضروری است. همچنین، در صورتی که پکیج دیواری خاموش شده و علت آن مشخص نیست، باید بهترین راه حل برای برطرف کردن مشکل پیدا کرد. اگر مشکل خرابی پکیج دیواری باشد، نیاز است که تعمیر یا تعویض پکیج توسط تکنسین متخصص انجام شود. در صورتی که علت خاموشی پکیج دیواری به دلیل دیگری باشد، باید علت را بررسی کرده و راه حل مناسب را برای رفع مشکل پیشنهاد داد.

برای جلوگیری از خاموشی پکیج دیواری به دلیل کاهش بار فشار، باید از نصب و تنظیم صحیح پکیج و نظارت بر بار فشار آب ورودی به پکیج اطمینان حاصل کرد. همچنین، برای حفظ عملکرد بهینه پکیج، تعویض فیلترهای هوا و آب در پکیج و تعویض باتری میزان گاز در پکیج هم می‌تواند مفید باشد.

به طور کلی، بهترین راه برای جلوگیری از خاموشی پکیج دیواری به دلیل کاهش بار فشار و یا دلایل دیگر، پیشگیری است. به عنوان مثال، می‌توانید سیستم گرمایش و سرمایش خود را به صورت دوره‌ای تعمیر و نگهداری کنید و نیز از تکنسین‌های متخصص برای انجام تعمیرات و نگهداری منظم استفاده کنید.

هوا گیری پکیج چگونه انجام میشود؟

هواگیری پکیج به عنوان یکی از مشکلات رایج در پکیج‌های دیواری، می‌تواند باعث کاهش عملکرد و حتی خرابی پکیج شود. از طرفی، تنظیم فشار بار پکیج نیز می‌تواند به عملکرد بهینه پکیج کمک کند و خطراتی مانند خاموشی ناگهانی پکیج را کاهش دهد.

در ابتدا، لازم به ذکر است که برخلاف باور عمومی، هواگیری و تنظیم فشار بار دو موضوع مجزا هستند و نباید با هم قاطی شوند. هواگیری یعنی حذف هوای موجود در سیستم پکیج و به دلیل اینکه در پکیج‌های دیواری این کار به صورت اتوماتیک انجام می‌شود، نباید به آن توجه خاصی داشت. در صورتی که پکیج دچار خاموشی ناگهانی شد، ممکن است هوا در سیستم به دلیل تعویض قطعات یا تعمیر و نگهداری اضافی جمع شده باشد که این همان علت خاموشی ناگهانی است.

اما تنظیم فشار بار پکیج، به منظور حفظ عملکرد بهینه پکیج و جلوگیری از خرابی ناگهانی، بسیار مهم است. در واقع، فشار بار پکیج باید به صورت منظم توسط تکنسین‌های متخصص بررسی و تنظیم شود.

اهمیت به موقع اسید شویی پکیج دیواری

اسید شویی پکیج دیواری راه حلی موثر برای زدودن رسوبات و بازگرداندن کارایی پکیج دیواری می باشد. اسید شویی یک فرآیند تمیز کردن شیمیایی است که شامل استفاده از اسید برای حل کردن رسوب روی مبدل حرارتی است. محلول اسید روی مبدل حرارتی اعمال می شود، اجازه داده می شود تا مدت زمان مشخصی بماند و سپس با آب شسته می شود.

رسوبات برای پکیج دیواری مضر است و تجمع آن را نباید نادیده گرفت. با گذشت زمان، میزان رسوب داخل دستگاه ممکن است افزایش یابد که منجر به کاهش کارایی پکیج دیواری و آسیب رساندن به واحد می شود. هر چه مدت زمان طولانی تری به رسوب باقی بماند، تمیز کردن مبدل حرارتی چالش برانگیزتر و پرهزینه تر خواهد بود.

به دلیل سختی بالای آب، مواد معدنی موجود در آب به ویژه کلسیم می توانند روی سطح مبدل حرارتی رسوب کرده و لایه ای از رسوب را تشکیل دهند. این لایه می تواند از جریان مناسب آب در مسیر لوله های پکیج جلوگیری کرده و کارایی پکیج دیواری را کاهش دهد. در نتیجه پکیج دیواری ممکن است نتواند عملکردهای خود را به درستی انجام دهد و در نتیجه مصرف انرژی افزایش یافته، قبوض بالاتر و راحتی فضای داخلی کاهش یابد.

اسیدشویی فرآیند حساسی است که برای انجام صحیح آن نیاز به تخصص دارد. برای جلوگیری از آسیب رساندن به واحد یا آسیب رساندن به محیط زیست، استخدام یک تعمیرکار حرفه ای که در تمیز کردن پکیج دیواری تجربه داشته باشد بسیار مهم است. تعمیرکار نوع و غلظت مناسب اسید مورد استفاده، مدت زمان فرآیند و اقدامات احتیاطی مناسب را که باید انجام دهد را می داند.

طریقه تبدیل حالت زمستانی به تابستانی در پکیج شوفاژ دیواری

تغییر حالت زمستانی به تابستانی پکیج های دیواری یک کار واجب و ضروری است که باید به درستی انجام شود تا از عملکرد مناسب و عملکرد کارآمد اطمینان حاصل شود. همچنین باید برای اطمینان از طول عمر و عملکرد بهینه آن، نگهداری صحیح واحد در اولویت قرار گیرد.

اکثر مدل های پکیج دیواری دارای سه حالت تابستانی و زمستانی و حالت بی صدا هستند. این حالت ها برای تنظیم دما و جریان هوای دستگاه بر اساس تنظیمات مورد نظر طراحی شده اند. استفاده از حالت تابستانی در شرایط آب و هوایی گرم که تقاضا برای هوای خنک زیاد است ایده آل است. در این مدت پکیج دیواری طوری تنظیم شده است که هوای سرد را به محیط داخلی برساند تا آن را راحت و قابل تحمل نگه دارد.

از طرفی در فصول سرد سال پکیج های دیواری برای تامین گرمایش داخل خانه روی حالت زمستانی تنظیم می شوند. در این حالت پکیج دیواری هوای گرم را به محیط داخلی می رساند و توزیع یکنواخت و بدون درز گرما را تضمین می کند. این حالت برای تامین گرما و راحتی در فصل سرد ایده آل است.

برای تغییر حالت زمستانی به تابستانی پکیج های دیواری باید تنظیمات خاصی اعمال شود.

 1. بررسی فشار پکیج و تنظیم فشار استاندارد: ابتدا باید فشار پکیج را بررسی کرده و برای تطبیق با فشار استاندارد، شیر فشار بار را تنظیم کنید. فشار استاندارد برای پکیج های دیواری 1 تا 1.5 بار می باشد.
 2. خاموش کردن پکیج: پس از تنظیم فشار، پکیج را خاموش کنید.
 3. تغییر فصل: حالا باید پکیج را از حالت زمستانه به تابستانه تغییر دهید. برای انجام این کار، باید به دفترچه راهنمای پکیج مراجعه کنید و به دستورالعمل های مربوط به تغییر فصل دقت کنید.
 4. بررسی چراغ پکیج: در انتها، چراغ پکیج را بررسی کنید. اگر چراغ روشن شده باشد و روی حالت سبز باقی مانده باشد، به معنی این است که همه چیز درست عمل کرده است و پکیج در حالت خوبی قرار دارد. اما اگر چراغ روشن نشود، می توانید سفارش خود را ثبت کرده و با تعمیرکار پکیج ایران دما ارتباط بگیرید تا مشکل را حل کنید.
در خدمات تعمیر پکیج توسط تعمیرکاران مجرب ایران دما چه مواردی بررسی می‌شود؟

یک تعمیرکار پکیج خوب تسلط بر تعمیر انواع مدل‌های پکیج دارد و توانا است تمام ایرادات را عیب‌ یابی و برطرف کند. چنانچه تعمیرکار پکیج شما متخصص باشد، تعویض قطعه آخرین گزینه او خواهد بود و همه ی سعی خود را می‌کند مشکل را با تعمیرات پکیج برطرف کند.

تعمیرکاران حرفه‌ ای ایران دما تنها در صورتی اقدام به تعویض قطعات پکیج می‌کنند که راه دیگری وجود نداشته باشد و در این حالت از قطعات با کیفیت و اصل استفاده می‌کنند.

شما مشتریان گرامی می‌توانید برای برطرف شدن انواع مشکلات پکیج همچون تعمیر برد پکیج، افت فشار پکیج، ایرادات مخزن انبساط، روشن نشدن شعله، گرم نشدن آب و… هم‌ اکنون سفارش خود را ثبت کنید. زمانی که تعمیرکاران پکیج ایران دما به منزل شما می آید و موارد زیر را بررس می‌کند تا بتواند قبل از بروز مشکل اساسی و افزایش چشمگیر هزینه تعمیرات، مشکل پکیج شما را شناسایی و با کمترین هزینه آن را برطرف کند.

 • بررسی پارامترهای احتراق پکیج
 •  بررسی لوله‌های دودکش و هوای پکیج
 • بررسی مسیر دودکش پکیج
 • بررسی فیلتر محدود کننده حداکثر میزان آب گرم مصرفی
 •  اطمینان از عدم نشتی شیر پرکن کنترل نازل‌ها
 • تمیز کردن مشعل
 • تمیز کردن مبدل حرارتی و رسوب زدایی پکیج
 • تمیز کردن فن و ونتوری
 • بررسی فشار منبع انبساط و کارکرد فلوسوئیچ
 • بررسی سیستم‌های ایمنی قطع گاز در صورت خاموش شدن شعله
 • تست پرشر سوئیچ هوا و بررسی سلامت آن
 • تست سنسور گرمایی
 • تست شیر سه راهه برقی
 • تست پرشر سوئیچ آب
 •  تست فلومتر پکیج
 •  تست شیر اطمینان
 •  تست و تعمیر پمپ پکیج
 •  تست ترانس جرقه پکیج
 • تست ترموستات دود
 •  تست مخزن انبساط
 •  تعویض فیلتر آب و رسوب‌ زدایی
 •  اسید شویی مبدل گرمایی پکیج
 • اسید شویی سنتی از طریق روش غوطه‌ ور
 •  اسید شویی مدار پکیج به روش مدرن با پمپ
 •  بازبینی لوله دودکش
 •  چکاپ پمپ سیرکولاتور
 •  تست مدار ایمنی پکیج
 • بازبینی شیرهای پکیج
 •  بررسی شیر سه‌ راهی
 • بررسی شیر گاز
 •  هواگیری

با ایران دما، همیشه در دمای مطلوب باشید! 🔥
🏡 سایت ایران دما - حرفه‌ای در اجرای سیستم گرمایش و سرمایش 🏡
🌟 آیا به دنبال یک منبع معتبر برای خرید پکیج گرمایشی، قطعات و لوازم نصب پکیج، و حتی خدمات تعمیر و سرویس دوره‌ای برای پکیج خود هستید؟ 🔥 ایران دما به عنوان یکی از سایت‌های برتر در حوزه گرمایش و سرمایش با سابقه‌ای قابل اعتماد، به شما کمک می‌کند تا نیازهای گرمایش خود را به بهترین شکل ممکن برآورده کنید. 🔧 در ایران دما، ما به ارائه محصولات با کیفیت و متنوع از پکیج‌های گرمایشی معتبر و تایید شده متمایز می‌شویم. علاوه بر این، تمامی قطعات و لوازم نصب پکیج نیز در اختیار شما قرار دارد، تا نصب پکیج‌های خود را با اطمینان انجام دهید. 🔨 در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به تعمیر پکیج خود، تیم ما در کرج و کلیه مناطق استان البرز، آماده به اعزام فوری تعمیرکار پکیج شبانه روزی می‌باشد. تعمیرات تخصصی و کارآمد تیم ما به شما اطمینان می‌دهد که گرمایش خانه‌تان همیشه در وضعیت عالی قرار دارد.

📦 با ایران دما، شما علاوه بر خدمات با کیفیت، از گارانتی اصالت کالای تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیر و سرویس انواع پکیج بهره‌مند خواهید شد. همچنین با ارائه فاکتور رسمی در تمام مراحل خرید و خدمات ارائه شده همراه شما هستیم 🌐 به ایران دما بپیوندید و به راحتی و با اطمینان از گرمایش و سرمایش خانه‌تان لذت ببرید. برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات، به سایت ما مراجعه کنید. ایران دما همیشه در کنار شماست! 🌐

چه زمانی به تعمیر تخصصی پکیج در کرج نیاز پیدا می‌کنیم؟

پکیج‌ها برای ایجاد آب گرم و گرمایش خانه، دستگاهی ضروری محسوب می شوند و تعمیر پکیج و سرویس پکیج به صورت دوره ای و قبل از شروع فصل گرما به افزایش طول عمر دستگاه کمک فراوانی می کند.

در حالت‌های متفاوت علاوه بر آنکه یک قطعه خراب می‌شود، همان قطعه می‌تواند بر دیگر اجزا و عملکرد کلی دستگاه تاثیر بگذارد. در نهایت برای تعمیر تخصصی پکیج در کرج بهتر است با مشاهده تغییرات در عملکرد یا صدای دستگاه با متخصصان مجموعه ما تماس بگیرید.

همچنان که در قسمت های قبل گفته شد، پیشنهاد می‌شود برای آنکه عمر پکیج خود و قطعات داخلی آن را افزایش دهید حداقل سالی دو بار پکیج خود را توسط افراد ماهر و متخصص سرویس کنید.

راهکارهای کاربردری کاهش مصرف گاز و برق پکیج

ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور(علت و رفع خطا)

تعمیر پکیج ایرفو یکی از بهترین برندهای پکیج موجود در بازار

کد خطاهای پکیج ECA(عیب یابی و تعمیر عیب)

عیب یابی و تشخیص کد خطاهای پکیج مگا ترم

لیست جامع کد خطاهای پکیج بوتان و روشهای برطرف کردن آن

آموزش صفر تا صد تعمیر و سرویس آبگرمکن

آموزش تعمیر پکیج مرکوری در کرج

آموزش تعویض و تعمیر فیلتر پکیج در کرج

بهترین پکیج دیواری خارجی و ایرانی

تعمیر پکیج آلپروس(عیب یابی و رفع کد خطاهای پکیج آلپروس)

تعمیر پکیج بهتر است یا تعویض آن؟

پکیج‌ها هم همچون بسیاری از لوازم دیگر در خانه ممکن است خراب شوند و نیاز به تعمیر پیدا کنند. وقتی از یک تعمیرکار پکیج کمک می‌خواهید، امکان دارد از شما سوال پرسیده شود که ترجیح می‌دهید قطعه معیوب را تعویض کنید یا آن قطعه را تعمیر کنید و کماکان استفاده کنید.

در نظر داشتن عوامل تاثیرگذاری همچون طول عمر دستگاه بعد از تعمیر، هزینه تعمیر پکیج، قیمت قطعات نو و مقایسه آن با قیمت پکیج نو تاثیر مستقیمی بر روی تصمیم شما خواهند داشت.

این روزها با افزایش چشمگیر قیمت پکیج، تعمیر آن گزینه‌ ای به صرفه و مناسب است که اگر توسط یک تعمیرکار متخصص انجام شود و هزینه اضافی روی دست شما نگذارد، بسیار مقرون به صرفه محسوب می شود.

سرویس پکیج در کرج شامل چه مواردی می باشد:
 • برطرف کردن مشکل شعله پکیج
 • تعویض قطعه خراب
 • رسوب زدایی پکیج
 • برطرف کردن مشکل افت فشار پکیج در صورت نیاز
 • اسید شویی پکیج دیواری
 • برطرف کردن مشکل روشن نشدن پکیج
 • برطرف کردن مشکلات مربوط به سر و صدای پکیج
 • عیب یابی تخصصی پکیج
 • رفع ارورهای پکیج در صورت نیاز

رسوب‌ زدایی پکیج دیواری چه زمانی باید انجام بگیرد؟

گرفتگی لوله های پکیج دیواری و مخزن آن بر اثر نشست املاح و مواد موجود در آب شهر یکی از مشکلات رایج در پکیج های دیواری است که شایع ترین علامت آن گرم و سرد شدن مداوم آب می باشد. 

این گرفتگی مسیر لوله آب پکیج را تنگ کرده و در نتیجه از سرعت و فشار آب کم می کند. به همین علت آب دیرتر به محل مصرف رسیده و امکان دارد سرد شود. این رسوبات در مخزن حرارتی پکیج نیز باعث ضخیم شدن دیواره‌های منبع شده و در نتیجه سبب افزایش مصرف انرژی در پکیج می شوند.

 این مسئله به مرور امکان دارد موجب سوراخ شدن مخزن آب شود اما با سرویس به موقع و رسوب زدایی به صورت دوره ای می توان از این مساله پیشگیری کرد.

 

سوالات متداول کاربران عزیز
مقالات آموزشی پکیج ایران دما

تست فشار: اگر عقربه فشار زیر یک بود، به معنای فشار اندک پکیج می باشد.

راه اندازی مجدد: همیشه به یاد داشته باشید که برای رفع مشکلات احتمالی، ریست کردن پکیج می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

تعویض باتری ترموستات: امکان دارد بعضی از ایرادات احتمالی با تعویض باتری از محفظه ترموستات رفع شود. 

هزینه تعمیر پکیج بسته به نوع کاری که انجام می شود مشخص می شود و اتحادیه برای هر کاری یک نرخ مشخص تعیین کرده است. برای برآورد هزینه تعمیر تخصصی پکیج در کرج کافی است با ما تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را توضیح دهید.

.

 1.  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج
 2. تعمیر پکیج لورچ در کرج
 3.  تعمیر پکیج بوتان در کرج
 4.  تعمیر پکیج گلدیران در کرج
 5. تعمیر پکیج آریستون در کرج
 6. تعمیر پکیج لامبرت درکرج
 7. تعمیر پکیج ایساتیس در کرج
 8.  تعمیر پکیج مرکوری در کرج
 9.  تعمیر پکیج مگاترم در کرج
 10. تعمیر پکیج باکسی در کرج
 11. تعمیر پکیج فرولی در کرج
 12.  تعمیر پکیج بوش در کرج
 13.  تعمیر پکیج زمینی در کرج
 14.  تعمیر پکیج والترو در کرج
 15. تعمیر پکیج اخگر در کرج
 16.  تعمیر پکیج آماتیس در کرج
 17.  تعمیر پکیج 2000 در کرج
 18.  تعمیر پکیج آرونیکس در کرج
 19.  تعمیر پکیج آلتای در کرج
 20.  تعمیر پکیج آلزان در کرج
 21.  تعمیر پکیج ایتالترم در کرج
 22. تعمیر پکیج آلپروس در کرج
 23.  تعمیر پکیج ایرتور در کرج
 24.  تعمیر پکیج ایمرگاز در کرج
 25.  تعمیر پکیج بایماک در کرج
 26.  تعمیر پکیج ایرفل در کرج
 27.  تعمیر پکیج بوش در کرج
 28.  تعمیر پکیج ای جی آ در کرج
 29.  تعمیر پکیج اس جی پی در کرج sgp
 30.  تعمیر پکیج ا اس ال در کرج ASL
 31.  تعمیر پکیج  استانبول در کرج
 32.  تعمیر پکیج بیاسی در کرج
 33.  تعمیر پکیج پلار در کرج
 34.  تعمیر پکیج پلانیکس در کرج
 35.  تعمیر پکیج دمیردوکوم
 36.  تعمیر پکیج دیلاکس
 37.  تعمیر پکیج بارلی
 38.  تعمیر پکیج زمینی تری اس
 39.  تعمیر پکیج کامفورت و اکسکلوسیو
 40.  تعمیر پکيج دئوترم
 41.  تعمیر پکيج مارس
 42.  تعمیر پکیج شوفاژکار
 43.  تعمیر پکیج ام آی تری MI3
 44.  تعمیر پکیج نیووارم
 45. تعمیر پکیج خارجی
 1. عظیمیه کرج
 2. مهرشهر کرج
 3. گوهردشت کرج
 4. باغستان کرج
 5. مهرویلا کرج
 6. شاهین ویلا کرج
 7. دهقان ویلا کرج
 8. طالقانی کرج
 9. تعمیر پکیج در مصباح کرج
 10. آزادگان کرج
 11. کیانشهر کرج
 12. ماهدشت کرج
 13. نظرآباد کرج
 14. هشتگرد کرج
 15. کمالشهر کرج
 16. اندیشه کرج
 17. کردان کرج
 18. تعمیر پکیج در سهیلیه کرج
 19. اقدسیه کرج
 20. دولت آباد کرج
 21. جهانشهر کرج

عیب یابی پکیج و برطرف کردن مشکلات آن

در این قسمت از مطلب مشکلات رایج پکیج های دیواری و دلیل بروز مشکل به همراه راه حل و تعمیرات پکیج را به زبان ساده بیان می کنیم.

 

1- روشن نشدن پکیج :

برای گرم کردن آب توسط پکیج، لازم است تا پکیج به گاز، اکسیژن، آب و برق وصل شود. چنانچه پکیج شما روشن نمی‌شود، هر یک از موارد ذکر شده و اتصالات آن ها را بررسی کنید.

بعضی اوقات فشار کم آب به حدی می باشد که پکیج را روشن نمی‌کند. علاوه بر این ها، جرقه زن هم باید به درستی کار کند تا شعله مشعل روشن شود.

چنانچه اتصال به برق، باز بودن شیر گاز و فشار آب را بررسی کرده و مشکلی مشاهده نکردید و همچنان پکیج شما روشن نمی شود، با یک تعمیرکار متخصص پکیج مشورت کنید.

شما می توانید با مراجعه به سایت ایران دما به راحتی با کارشناسان متخصص ما در این حوزه در ارتباط باشید و مشکل خود را برطرف کنید.

2- گرم نشدن آب :

گاهی اوقات فشار آب و همچنین سرعت عبور آب از لوله های پکیج به اندازه ای زیاد است که آب گرم نمی‌شود. کم باز کردن شیر آب گرم را امتحان کنید و چنانچه دمای آب به حد مطلوب رسید، مطمئن باشید که پکیج عملکرد صحیحی دارد.

مورد بعدی که باید برای عیب یابی دمای کم آب پکیج، بررسی کرد، نبودن رسوب در پکیج است که با انجام سرویس های دوره ای پکیج و استفاده از فیلتر رسوب گیر می توان از بروز آن پیشگیری کرد.

علاوه بر موارد بالا، خرابی در سوئیچ فلو و مشکل در سنسور حرارتی موجب می‌شود تا دمای آب گرم به درستی تنظیم نشود.

 

3- گرم نشدن رادیاتورها :

برای حل این مشکل ابتدا باید عدم رسوب در ورودی رادیاتور و شوفاژ را بررسی کرد. امکان دارد شیر سه طرفه که وظیفه باز و بسته کردن جریان آب گرم مصرفی و شوفاژ را بر عهده دارد یا ترموستات هم دچار خرابی شده باشند و آب گرم مورد نیاز برای گرم کردن فضای خانه به درون رادیاتورها جریان پیدا نکند.

 

4- روشن شدن انفجاری پکیج :

بروز این مشکل نمایان گر این است که مقدار گاز ورودی به دستگاه قبل از رسیدن جرقه به آن بسیار است. دو دلیل برای این موضوع وجود دارد؛ اول اینکه جریان گاز فشار ثابتی ندارد که با تنظیم ورودی گاز تا حدی رفع می‌شود و دوم اینکه قطعه جرق زن به درستی کار نمی‌کند.

چنانچه الکترود جرقه‌ زن خراب باشد باید تعویض شود، اما اگر سالم است، احتمالا فاصله استاندارد 3 تا 5 میلیمتری با مشعل باید به درستی تنظیم شود.

 

5- کم بودن فشار آب پکیج :

چنانچه مطمئن هستید که فشار آب خانه کم نیست، کم بودن فشار آب خروجی پکیج به علت وجود نشتی در لوله های پکیج یا رادیاتورها است. هر گونه چکه کردن و وجود نم روی شوفاژ و لوله ها را به درستی و با دقت فراوان بررسی کنید.

 

6- صدای زیاد پکیج :

اولین موردی که برای رفع سر و صدای زیاد پکیج باید بررسی شود، هواگیری پکیج است.

چنانچه پکیج را به تازگی هواگیری کرده‌ اید، باید سالم بودن پمپ سیرکولاسیون (یا روتور) توسط یک تعمیر کار حرفه ای پکیج بررسی شود.

 

7- دمای بسیار زیاد پکیج :

در صورتی که متوجه شدید دمای پکیج و آب گرم خروجی بسیار زیاد و بیشتر از دمایی است که خودتان تنظیم کرده‌اید، فورا فکری برای تعمیر پکیج خود کنید؛ به این دلیل که علاوه بر خطرناک بودن برای دستگاه بسیار مضر می باشد. معمولاً این مشکل هنگامی بروز می کند که دمای مطلوب و تنظیم شده به درستی به دستگاه اعلام نمی‌شود و یا دستگاه دمای آب را به درستی تشخیص نمی دهد.

در این حالت لازم است تا یک تعمیرکار متخصص پکیج، برد پکیج و قطعاتی همچون ترموستات را به صورت دقیق بررسی کند.

 

8- کد خطا پکیج :

پکیج های دیجیتال با حرف E و یک عدد (به عنوان نمونه E2 یا E51)، وجود یک مشکل در قطعات و قسمت های خود را به شما گزارش می‌دهند. لیست این ارورها و توضیحات آن ها در دفترچه راهنمای استفاده از پکیج به همراه دستگاه در دسترس شما مشتریان گرامی است.

 

سرویس دوره ای پکیج چه موقع بهتر است انجام شود؟

به صورت کلی توصیه می شود که هر چند ماه یک بار خودتان پکیج را مورد بررسی چشمی قرار دهید تا در صورت بروز مشکل در قطعات دستگاه، سریعا متوجه شوید و آن را برطرف کنید. چنانچه مدت زمان بسیاری می‌گذرد که از دستگاه استفاده می‌کنید،

 بهتر است که با کمک یک متخصص، پکیج را به صورت کامل سرویس و به ویژه رسوب‌ زدایی کنید.

اما اگر به تازگی پکیج خود را از سایت ایران دما خریداری کرده‌ اید یا بعد از سرویس کامل، دوره‌های زمانی خاصی را مشخص کنید تا به صورت مرتب تعمیر پکیج را انجام دهید. به عنوان نمونه می‌توانید اول هر نیم سال را برای این کار اختصاص دهید.

همچنین در صورت وجود املاح در آب و رسوب در قطعات و لوله‌های رادیاتور، علائمی در پکیج ظاهر می‌شود که در صورت مشاهده آن، باید اقدام به رسوب‌ زدایی آن کنید.

هزینه تعمیر پکیج در کرج :

برای تعمیر تخصصی پکیج در کرج باید بدانید که هزینه آن بستگی به نوع کاری که انجام می شود مشخص می شود و اتحادیه برای هر کاری یک نرخ مشخص تعیین کرده است. برای براورد هزینه تعمیر تخصصی پکیج در کرج کافی است با ما تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را توضیح دهید.

بهترین تعمیرکار تخصصی و حرفه ای پکیج در کرج کیست؟

تعمیر پکیج یک کار تخصصی به شمار می رود که نیاز به تجربه بسیاری هم دارد، این که چه تعمیرکاری بهترین است تا بحال هیچ مرجعی این ارزیابی را انجام نداده است، اما تمام تلاش ما این است که بهترین باشیم.

بنابراین چنانچه پکیج شما نیاز به تعمیر یا سرویس تخصصی دارد، فقط کافی است با مجموعه تخصصی ما تماس بگیرید تا تعمیرکارحرفه ای پکیج شرکت ایران دما در کمترین زمان به محل شما مراجعه کند و مشکل دستگاه شما را به راحتی برطرف کند.

با ایران دما، همیشه در دمای مطلوب باشید! 🔥
🏡 سایت ایران دما - حرفه‌ای در اجرای سیستم گرمایش و سرمایش 🏡
🌟 آیا به دنبال یک منبع معتبر برای خرید پکیج گرمایشی، قطعات و لوازم نصب پکیج، و حتی خدمات تعمیر و سرویس دوره‌ای برای پکیج خود هستید؟ 🔥 ایران دما به عنوان یکی از سایت‌های برتر در حوزه گرمایش و سرمایش با سابقه‌ای قابل اعتماد، به شما کمک می‌کند تا نیازهای گرمایش خود را به بهترین شکل ممکن برآورده کنید. 🔧 در ایران دما، ما به ارائه محصولات با کیفیت و متنوع از پکیج‌های گرمایشی معتبر و تایید شده متمایز می‌شویم. علاوه بر این، تمامی قطعات و لوازم نصب پکیج نیز در اختیار شما قرار دارد، تا نصب پکیج‌های خود را با اطمینان انجام دهید. 🔨 در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به تعمیر پکیج خود، تیم ما در کرج و کلیه مناطق استان البرز، آماده به اعزام فوری تعمیرکار پکیج شبانه روزی می‌باشد. تعمیرات تخصصی و کارآمد تیم ما به شما اطمینان می‌دهد که گرمایش خانه‌تان همیشه در وضعیت عالی قرار دارد.

📦 با ایران دما، شما علاوه بر خدمات با کیفیت، از گارانتی اصالت کالای تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیر و سرویس انواع پکیج بهره‌مند خواهید شد. همچنین با ارائه فاکتور رسمی در تمام مراحل خرید و خدمات ارائه شده همراه شما هستیم 🌐 به ایران دما بپیوندید و به راحتی و با اطمینان از گرمایش و سرمایش خانه‌تان لذت ببرید. برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات، به سایت ما مراجعه کنید. ایران دما همیشه در کنار شماست! 🌐

رایج ترین مشکلات پکیج دیواری شامل چه مواردی است و چگونه می توان آن را برطرف کرد؟

پکیج دیواری وسیله ای پیچیده است و تعمیرات آن نیز به دانش و مهارت کافی نیاز دارد، نداشتن تخصص لازم در این زمینه موجب وارد شدن خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.

برای تعمیرات تخصصی پکیج دیواری به صورت پیشرفته باید حتما دوره های آموزش تعمیرات پکیج دیواری در مراکز آموزشی طی شود ولی با این حال، ما در این بخش مشکلات رایج پکیج دیواری را عنوان و دلایل ایجاد این مشکلات و همچنین رفع عیوب آن را بررسی کنیم.

بنابراین رایج ترین مشکلاتی که در کارکرد یک پکیج دیواری به وجود می آید عبارت است از :

1- پکیج بیش از اندازه داغ می کند :

داغ شدن بیش از اندازه آب پکیج یکی از مشکلات رایج در رابطه با پکیج دیواری محسوب می شود. این مشکل مربوط به ترموستات دستگاه است و موجب می شود دمای آب را پایین تر از میزان واقعی نشان دهد. برای برطرف کردن این مشکل توصیه می کنیم ترموستات دستگاه را تعمیر و یا تعویض کنید.

2- روشن نشدن پکیج :

این مشکل با توجه به دلایل متفاوتی ممکن است اتفاق بیفتد. از جمله دلایلی که باعث این اتفاق می شوند می توان به عدم تنظیم فشار مناسب، مسدود بودن لوله ها، خرابی ترموستات و مشکلات شمعک اشاره ویژه ای کرد.

برای برطرف کردن این مشکل می توان با تامین کردن فشار آب نوسان آن را کنترل کرد و توسط محافظ برق، جریان برق را کنترل کرد یا با تعویض شیر ورودی گاز، نقص ورودی گاز را از بین برد و با تعویض کردن سوئیچ فشار هوا، نقص ناشی از فشار هوا را رفع کرد.

3- کار نکردن دکمه های پکیج :

این مورد مربوط به قسمت های الکترونیکی و احتمالا برد دستگاه می باشد. این مشکل باید بلافاصله بعد از بروز حل شود، در غیر این صورت مشکلات دیگری را به همراه خواهد داشت. بنابراین برای رفع مشکل کار نکردن دکمه های پکیج دیواری نسبت به تعمیرات برد پکیج دیواری به سرعت اقدام کنید؛ یا در صورت نداشتن تخصص کافی در این زمینه می توانید با تعمیرکاران حرفه ای پکیج کار ما در مجموعه ایران دما در ارتباط باشید تا با اعزام فوری در محل مورد نظر شما، مشکل دستگاه رفع شود.

اگر هر کدام از گزینه های زیر رخ دهد، امکان دارد دکمه ها خراب شده باشند و در این صورت بهترین راه حل ممکن عوض کردن قطعه‌ی مورد نظر می باشد. این موارد شامل :

– روشن و یا خاموش شدن پکیج در مواقعی که نباید صورت بگیرد.
– دما نسبت به چیزی که ترموستات نشان می دهد، بالاتر و یا پایین‌ تر باشد.
– ترموستات دستگاه از خود صدای کلیک تولید نمی کند.
– ترموستات و یا تایمر مکانیکی دستگاه از خود صدایی مانند وزوز تولید می کند.
– آبی که خارج می شود بسیار داغ می باشد.
 

4- هواگیری شوفاژ :

حتما باید برای نصب پکیج از افرادی استفاده شود که تخصص کافی در نصب پکیج دیواری داشته باشند. برای نصب پکیج باید آن را در حالت تراز نصب کرد تا آب به بخش های متفاوت شوفاژ و رادیاتور برسد. چنانچه شوفاژ در قسمت بالایی سرد و در قسمت پایین گرم بود باید، هواگیری پکیج را انجام داد.

5- گرم نشدن شوفاژ :

گاهی پیش می آید که آب پکیج گرم می باشد اما شوفاژها همچنان سرد است. این مشکل به علت ایجاد عیب در شیر سوئیچ اتفاق می افتد. شیر سوئیچ قطعه ای می باشد که به صورت قفلی عمل می کند و اولویت آب پکیج را به سمت شیرهای آب و یا شوفاژها هدایت می کند. هنگامی که این قطعه خراب شود، تقسیم آب را به درستی انجام نمی دهد و مشکلات ذکر شده در پکیج یا شوفاژ به وجود می آید. بنابراین برای رفع این مشکل باید سریعا نسبت به تعویض شیر سوئیچ اقدام کنید.

6- پکیج اصلا آب را گرم نمی کند :

در این حالت باید یک تعمیرکار تخصصی پکیج در کرج، باید از پکیج مورد نظر شما بازدید کند تا بتواند عیب آن را تشخیص دهد. به این دلیل که این حالت بنا به دلایل متفاوتی در پکیج ها اتفاق می افتد.

7- تولید صدای آزار دهنده در پکیج :

از دیگر مشکلات پکیج دیواری تولید صدای آزار دهنده در پکیج می باشد، با گذشت زمان و استهلاک پکیج و همچنین قطعات مربوط به آن، مشکلاتی در پکیج ایجاد می شود که امکان بروز سروصدا است.

یکی از رایج ترین قطعه‌هایی که دلیل سروصدای پکیج می باشد، پمپ گرمایش دستگاه است.

با گذشت زمان هوا وارد پمپ‌ها می‌شود و یک حباب هوایی تولید می کند که موجب تولید سر و صدای آزار دهنده می‌شود که این امر منتج به صدای اضافی پکیج می باشد.

برای رفع این موضوع پکیج را هواگیری کنید و شیر مخصوص هواگیری که در پشت بدنه پکیج قرار دارد را باز کرده تا هواگیری انجام شود.

در صورتی که پکیج در هنگام روشن شدن صدای خاصی را تولید می‌کند، به علت باز کردن شیر آب گرم دستگاه شروع به کار می‌کند و احتراق انجام می‌شود و در نهایت مشعل روشن می‌شود، ولی در برخی مواقع با 3 بار تلاش پکیج روشن می‌شود.

در صورتی که شما سه بار امتحان کردید ولی احتراق انجام نشود، گاز حاصل جمع شده و با دفعه چهارم صدای انفجار کوچکی ایجاد می‌شود یکی از دلایلی که موجب ترکیدن پکیج می‌شود، موضوع گفته شده است که به سادگی با تعویض مشعل احتراق قابل برطرف کردن می باشد.

همچنین هنگامی که صداهایی شبیه به سوت شنیدید، باید بدانید پکیج دیواری شما آسیب دیده و به تعمیرات تخصصی نیاز دارد، امکان دارد رسوبات حاصل از آب در مبدل یکی از علت‌های آن باشد. حتما رسوبات حاصله در پکیج و رادیاتور را از بین ببرید، چرا که موجب فرسودگی آن‌ها می‌شود برای رفع این مشکل از رسوب گیر در مسیر آب و پکیج بهره بگیرید، همچنین حداقل هر سه ماه یکبار فیلترهای داخل مخزن را عوض کنید.

8- خروج نور پیلوت :

در صورت شکستگی ترموکوپل از پیلوت نور خارج می‌شود، به این دلیل که ترموکوپل قطعه‌ای است که برای تعیین و اعلام دما در دستگاه استفاده می‌شود در صورت هر گونه آسیب و یا از بین رفتن عایق می‌تواند نور خارج شود.

9- کاهش فشار پکیج دیواری :

کاهش فشار پکیج‌های دیواری خود علتی هستند تا مشکلات بسیاری برای دستگاه به وجود بیاید. دلایل این کاهش عبارت است از :

– شیر اطمینان فشار دارای اشکال است.

– نشت و آب‌ ریزی رادیاتورها و شیرهای همراه آن

– هوای رادیاتور مسدود می باشد.

– فشار گیج با ایراداتی رو به‌ رو است.

10- حرارت آب پکیج خیلی بالاست:

در صورتی که آب خارج شده از پکیج خیلی داغ باشد، امکان خرابی ترموستات وجود دارد. ترموستات دچار ایراد می باشد و دمای واقعی آب را تشخیص نمی دهد. در بیشتر موارد با تعویض ترموستات مشکل موجود برطرف می شود.

11- نشتی پکیج دیواری :

در بیشتر موارد نشتی پکیج دیواری مسئله‌ی بزرگی نمی باشد و خیلی راحت حل می‌شود، اما در برخی مواقع مشکلات جزئی در نشتی موجب وقوع مشکلات بزرگی می‌شود. از علت های نشت می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد که عبارت است از :

– وجود ایرادی در مبدل حرارتی
 
– نشت پمپ آب
 
– اتصالات لوله‌های پکیج دچار نشتی می باشد.
 
– شیر اطمینان فشار با مشکل مواجه است.
 
– دیافراگم ظرف انبساط با مشکل روبرو می باشد.
 
– اگر با روشن کردن پکیج و فعال شدن آن، هنگامی که شیر آب گرم باز می‌شود، روند چکه کردن افزایش پیدا کند، کاملا پیش‌ بینی شده عمل کرده است؛ به این دلیل که با افزایش دما، فشار موجود در سیستم نیز افزایش پیدا می‌کند و بر قسمتی که آب نشت می‌کند، تاثیر می‌گذارد و فرایند نشتی زیاد می‌شود؛ بنابراین با خاموش کردن دستگاه پکیج خود ممکن است روند نشتی قطع شود.

در این مورد می توان با تعمیرکاران تخصصی ایران دما تماس بگیرید تا با حضور در محل مورد نظر شما نسبت به مشکل به وجود آمده اقدام کنند.

12- یخ زدن لوله پکیج دیواری :

از دیگر مشکلات پکیج دیواری یخ زدن لوله پکیج می باشد، در صورتی که پکیج خطای سرد بودن را نشان می‌دهد، باید یک بار پکیج خاموش شود و سپس روشن کرد یا همان را ری‌استارت کنید. در صورتی که همچنان مشکل پابرجا باشد، احتمال این می‌رود که در درون لوله مواد مایع وجود دارد یا این‌ که منجمد شده باشد.

13- قسمت بالای رادیاتور سرد است :

چنانچه چیزی از نصب رادیاتورهای خود نمی‌گذرد، از تراز بودن آن‌ها اطمینان کسب کنید، چرا که این کار موجب می‌شود تا مقدار آب گرمی که به رادیاتور می‌رسد به یک اندازه باشد و به صورت یکنواخت همه جا را گرم کند.

در صورت سرد بودن بخش بالای پکیج احتمال هوا گرفتگی وجود دارد. در این هنگام، با استفاده از یک اهرم هواگیری آهسته پیچ هواگیری رادیاتورها را باز کنید، این کار را تا زمانی که آب به بیرون نریزد ادامه دهید، در این صورت هوا کاملا تخلیه شده است.

14- قسمت بالایی و میانی رادیاتور سرد می باشد.

این اشکال هنگامی ایجاد می شود که لوله‌ ها رسوب گرفته باشند. تجمع لجن و رسوب در این قطعات به همه‌ی قطعات دیگری مانند پمپ‌ها، مبدل حرارتی و حتی رادیاتور موجب صدمه رسیدن به آن ها می شود. چنانچه لوله های رادیاتور گرم است ولی پره ها سرد می باشد و یا ناحیه‌ی میانی و بالایی رادیاتور سرد است، می توان به انسداد لوله ها و رادیاتور توسط لجن یا رسوب شک کرد.

در این صورت حتما با تعمیرکاران حرفه ای  پکیج کار تخصصی ایران دما تماس بگیرید تا ضمن دریافت به موقع خدمات از کیفیت بالای آن نیز بهره‌ مند شوید.

راهکارهای رفع خطای ارور 40 60 70 ایران رادیاتور

آموزش رفع ارور 40، 60 و 80 در پکیج ایران رادیاتور

تعمیر تخصصی و سرویس پکیج ایمرگاس در کرج

آموزش تعمیر پکیج اخگر در کرج

دفترچه راهنمای عیب یابی و تعمیر عیب پکیج والترو

خدمات تعمیر و سرویس انواع سیستم های سرمایشی و گرمایشی کرج تعمیر کار حرفه ای ایران دما

چرا برای عیب یابی پکیج های خود، از تعمیرکاران متخصص مجموعه ایران دما کمک بگیریم؟

مجموعه معتبر ایران دما دارای متخصصین با تجربه بوده و با داشتن نمایندگی انحصاری تمامی برندهای مطرح پکیج در بازار و شناخت،تجربه و تخصصص تعمیر کار حرفه ای پکیج ایران دما  می تواند مشکل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کند.

– تعمیرکاران ماهر ایران دما آماده خدمت رسانی به تمامی نقاط البرز(کرج،گوهردشت،مهرشهر،عظیمیه،جهانشهر، گلشهرو…)می باشند.

– تعمیرکاران متخصص ایران دما وقت شناس بوده و راس ساعت تعیین شده در محل حاضر می شوند.

– همچنین این افراد بسیار خوش قول بوده و در ساعت مشخص شده کار را به پایان می رساند.

– مجموعه ایران دما با استفاده از قطعات و تجهیزات فابریک و اصل موجب کاهش هزینه های تعمیر پکیج شما خواهند شد.

با ایران دما، همیشه در دمای مطلوب باشید! 🔥
🏡 سایت ایران دما - حرفه‌ای در اجرای سیستم گرمایش و سرمایش 🏡
🌟 آیا به دنبال یک منبع معتبر برای خرید پکیج گرمایشی، قطعات و لوازم نصب پکیج، و حتی خدمات تعمیر و سرویس دوره‌ای برای پکیج خود هستید؟ 🔥 ایران دما به عنوان یکی از سایت‌های برتر در حوزه گرمایش و سرمایش با سابقه‌ای قابل اعتماد، به شما کمک می‌کند تا نیازهای گرمایش خود را به بهترین شکل ممکن برآورده کنید. 🔧 در ایران دما، ما به ارائه محصولات با کیفیت و متنوع از پکیج‌های گرمایشی معتبر و تایید شده متمایز می‌شویم. علاوه بر این، تمامی قطعات و لوازم نصب پکیج نیز در اختیار شما قرار دارد، تا نصب پکیج‌های خود را با اطمینان انجام دهید. 🔨 در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به تعمیر پکیج خود، تیم ما در کرج و کلیه مناطق استان البرز، آماده به اعزام فوری تعمیرکار پکیج شبانه روزی می‌باشد. تعمیرات تخصصی و کارآمد تیم ما به شما اطمینان می‌دهد که گرمایش خانه‌تان همیشه در وضعیت عالی قرار دارد.

📦 با ایران دما، شما علاوه بر خدمات با کیفیت، از گارانتی اصالت کالای تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیر و سرویس انواع پکیج بهره‌مند خواهید شد. همچنین با ارائه فاکتور رسمی در تمام مراحل خرید و خدمات ارائه شده همراه شما هستیم 🌐 به ایران دما بپیوندید و به راحتی و با اطمینان از گرمایش و سرمایش خانه‌تان لذت ببرید. برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات، به سایت ما مراجعه کنید. ایران دما همیشه در کنار شماست! 🌐


تازه های مجله ایران دما

همه چیز درباره وان جکوزی خانگی، استخر (مدل و ظرفیت های مختلف آن)
ادامه مطلب
استخر فایبرگلاس (انواع طرح و نصب تخصصی)
ادامه مطلب
استخر آماده فایبرگلاس یا پیش ساخته بتنی(با 13 طرح متنوع و کاربردی+ قیمت)
ادامه مطلب
استخر آماده بتنی (جایگزینی مدرن و بادوام در عرصه‌ی ساخت و احداث استخر)
ادامه مطلب