لوگوی ایران دما
طراحی و اجرای استخر،سونا و جکوزی

یکی از تحهیزاتی نیز که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد سونا است.سونا به دو دسته ی سونای خشک و سونای مرطوب تقسیم میشود. استفاده از سونا جریان خون را افزایش داده،میزان دریافت اکسیژن را افزایش داده، سیستم دفاعی طبیعی بدن را تقویت کرده و همچنین برای بالا بردن روحیه ی افراد و مبارزه با استرس بسیار مفید است.

یکی دیگر از تجهیزاتی که آن نیز در میان مردم جای خود را باز کرده،جکوزی است. جکوزی در واقع محیط بسته حوضچه مانندی است که آب موجود در آن جهت ماساژ دادن عضله‌های مختلف بدن تعبیه شده است.

از جکوزی برای رفع خستگی و ماساژ آبی استفاده می‌شود. ماساژ در زیر آب از روش های درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوان ها می باشد. استفاده کنندگان از جکوزی در داخل حوضچه قرار می گیرند و اعضاء بدن خود را به تناوب در مسیر فواره‌ های زیر آب قرار می دهند. همچنین جکوزی دارای یک یا چند پله یا پاشویه است تا افرادی که از آن استفاده می‌کنند بتوانند بر روی آن بنشینند وعمل ماساژ ماهیچه پا و پشت را در تماس با آب پرفشار همراه با هوا انجام دهند. با توجه به نکات بالا، این شرکت با استفاده از بهترین مهندسان و طراحان خدمات خود را برای کارفرمایان محترم در تمام زمینه های طراحی و اجرای انواع استخرها ،سونا و جکوزی های تک نفره و چند نفره ارایه می نماید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد لحظه ای برای شما